Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że w środę będą kontynuowane prace na AOW, które trwają od 1,5 miesiąca. Gdzie trzeba się spodziewać utrudnień dla kierowców?
Montujący siatki zabezpieczające robotnicy będą pracować w środę między węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ, na jezdni w stronę Warszawy. Droga będzie zwężona do dwóch pasów - zablokowany będzie lewy.
Roboty drogowe ruszyły przed godz. 4.30 i mają potrwać do godz. 16.30. Według najnowszych zapowiedzi GDDKiA Wrocław, inwestycja miała zostać zakończona w pierwszym tygodniu grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze