Reklama

Wrocław: Na ulicę wbiegło stado owiec. Prosto przed autobus MPK [ZDJĘCIA]

30/06/2022 21:21

Do niecodziennej sytuacji doszło na Maślicach w czwartkowy wieczór. Na ulicę Maślicką wbiegło stado owiec, które uciekło właścicielowi.

Stado owiec wbiegło na ulicę w czwartek, od. godz. 20:40, w rejonie skrzyżowania ulic Maślickiej i Północnej. Prosto przed autobus linii 102, jadący w stronę Stabłowic. Zatrzymanie ruchu trwało kilka minut.


- Najpierw owce, które wyszły zza zakrętu, szły drogą, później zobaczyły małe drzewka przy chodniku i zaczęły je skubać. Dzięki temu autobus pojechał dalej - mówi Sławomir, pasażer autobusu. 


Maślice to miejsce, gdzie wciąż hoduje się owce i kozy. Prawdopodobnie stado wymknęło się właścicielowi z ulicy Koziej. 

Reklama

Ostatnio na zachodzie Wrocławia niespokojnie - tydzień temu po ulicach Stabłowic i Złotnik grasowały... dwa pawie.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości