Reklama

Wrocław: Pawie grasują po osiedlu. Uciekły właścicielce [ZDJĘCIA]

25/06/2022 10:49

Mieszkańcom wrocławskich Stabłowic i Złotnik ukazał się niecodzienny widok. Po osiedlach spacerują i fruwają dwa pawie. Szuka ich właścicielka.

Spacerują po chodnikach, siedzą na dachach i śmietnikach, a nawet próbują dostać się do domów przez balkony - dwa pawie wyfrunęły na wolność i zwiedzają zachodnie osiedla Wrocławia.


Były widziane w czwartek i piątek m.in. na ulicach Porębskiej i Opoczyńskiej (rejon skrzyżowania Kosmonautów i Starogajowej), na granicy Stabłowic i Złotnik. Szuka ich właścicielka, mieszkająca na Złotnikach. 


- Przyleciały do mnie dwa wieczory z rzędu, siedziały na dachu, próbowały nawet wejść do domu przez okno balkonowe - mówi Pani Katarzyna z ulicy Porębskiej.

Reklama

Pan Grzegorz spotkał je na tej samej ulicy w czwartek, ok. godz. 21, gdy jak gdyby nigdy nic szły sobie chodnikiem. Później wskoczyły na płot jednego z domów. A Pani Justyna zauważyła je w wiacie śmietnikowej, idąc na spacer z psem ulicą Opoczyńską.


- Są bardzo kontaktowe - mówią zgodnie. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości