W środę po południu doszło do napadu na placówkę poczty przy ulicy Czarnieckiego 15. Policja nie udziela na razie żadnych informacji.
Według relacji świadków na pocztę na Szczepinie napadł zamaskowany mężczyzna, który jest teraz poszukiwany. Na miejscu po zgłoszeniu pojawiło się kilka radiowozów. Policja potwierdza jedynie, że do takiego incydent miał miejsce.
- W placówce pocztowej przy ulicy Czarnieckiego 15 doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.
Ze wstępnych informacji wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Nie wiadomo natomiast, czy napastnikowi udało się coś ukraść i co padło jego łupem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze