Reklama

Wrocław: Odór trudno wytrzymać. Śmierdzący problem podrzucony w lombardach

25/04/2023 07:29

Zgłoszenie o dziwnym zapachu zaalarmował ostrażaków. Obecnie zastępy pracują w dwóch lombardach we Wrocławiu. Trwa ustalanie, jaka substancja śmierdzi w tych przybytkach oraz czy stanowi zagrożenie.

Strażacy interweniują w dwóch lombardach we Wrocławiu. Działania trwają od godz. 6.40 we wtorek, 25 kwietnia. Zgłaszający wyczuli dziwny zapach w dwóch lombardach: przy ul. Ruskiej i Kołłataja. Informowali, że śmierdząca substancja przypomina kwas, jednak to jeszcze nie potwierdziło się. Strażacy na razie nie rozstrzygają czy to kwas ani czy substancja zagraża zdrowiu ludzi. Po godz. 7.15 w obu lombardach trwają jeszcze pomiary i ustalanie źródła zapachu.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości