Zgłoszenie o dziwnym zapachu zaalarmował ostrażaków. Obecnie zastępy pracują w dwóch lombardach we Wrocławiu. Trwa ustalanie, jaka substancja śmierdzi w tych przybytkach oraz czy stanowi zagrożenie.
Strażacy interweniują w dwóch lombardach we Wrocławiu. Działania trwają od godz. 6.40 we wtorek, 25 kwietnia. Zgłaszający wyczuli dziwny zapach w dwóch lombardach: przy ul. Ruskiej i Kołłataja. Informowali, że śmierdząca substancja przypomina kwas, jednak to jeszcze nie potwierdziło się. Strażacy na razie nie rozstrzygają czy to kwas ani czy substancja zagraża zdrowiu ludzi. Po godz. 7.15 w obu lombardach trwają jeszcze pomiary i ustalanie źródła zapachu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze