Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na budowę linii tramwajowej na Swojczyce. W planie jest budowa dwóch kilometrów trasy autobusowo - tramwajowej, 14 przystanków, stacji prostownikowej i sieci zasilania. W ramach inwestycji powstanie też parking dla 166 aut, przebudowywana będzie duży fragment ulicy Swojczyckiej i odcinek ulicy Mickiewicza prowadzący od pętli do nowych mostów Chrobrego, powstanie nowy łącznik z Marco Polo na wysokości ulicy Mydlanej. Wszystko ma być gotowe pod koniec 2026 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze