Mieszkańcom wrocławskich Stabłowic i Złotnik ukazał się niecodzienny widok. Po osiedlach spacerują i fruwają dwa pawie. Szuka ich właścicielka.
Spacerują po chodnikach, siedzą na dachach i śmietnikach, a nawet próbują dostać się do domów przez balkony - dwa pawie wyfrunęły na wolność i zwiedzają zachodnie osiedla Wrocławia.
Były widziane w czwartek i piątek m.in. na ulicach Porębskiej i Opoczyńskiej (rejon skrzyżowania Kosmonautów i Starogajowej), na granicy Stabłowic i Złotnik. Szuka ich właścicielka, mieszkająca na Złotnikach.
- Przyleciały do mnie dwa wieczory z rzędu, siedziały na dachu, próbowały nawet wejść do domu przez okno balkonowe - mówi Pani Katarzyna z ulicy Porębskiej.
Pan Grzegorz spotkał je na tej samej ulicy w czwartek, ok. godz. 21, gdy jak gdyby nigdy nic szły sobie chodnikiem. Później wskoczyły na płot jednego z domów. A Pani Justyna zauważyła je w wiacie śmietnikowej, idąc na spacer z psem ulicą Opoczyńską.
- Są bardzo kontaktowe - mówią zgodnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze