Reklama

Wrocław: Potężna awaria na kolei. Pociągi mają coraz większe opoźnienia

04/09/2024 09:33

Poważna awaria między stacjami Wrocław Główny - Wrocław Grabiszyn. Doszło tam do usterki urządzeń sterowania ruchem kolejowym, które odpowiadają za bezpieczny ruch pociągów. Kolejarze w oficjalnym komunikacie mówią, że z tego powodu jadące tą trasą pociągi mogą mieć opóźnienia do 15 minut. W praktyce na dworzec Wrocław Główny składy przyjeżdżają nawet kilkadziesiąt minut po czasie.

Z opóźnieniem kursują m.in. pociągi do i z Bolesławca, Brzegu Dolnego, Głogowa, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Środy Śląskiej, Wałbrzycha i Zgorzelca.


 




 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości