Poważna awaria między stacjami Wrocław Główny - Wrocław Grabiszyn. Doszło tam do usterki urządzeń sterowania ruchem kolejowym, które odpowiadają za bezpieczny ruch pociągów. Kolejarze w oficjalnym komunikacie mówią, że z tego powodu jadące tą trasą pociągi mogą mieć opóźnienia do 15 minut. W praktyce na dworzec Wrocław Główny składy przyjeżdżają nawet kilkadziesiąt minut po czasie.
Z opóźnieniem kursują m.in. pociągi do i z Bolesławca, Brzegu Dolnego, Głogowa, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Środy Śląskiej, Wałbrzycha i Zgorzelca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze