W środowe popołudnie na ulicy Żernickiej, niedaleko Biedronki, doszczętnie spłonęło auto dostawcze. Nikomu nic się nie stało.
W akcji gaszenia pojazdu na wrocławskich Żernikach wzięły udział dwa zastępy strażaków. Straż pożarna informuje, że kierowca auta dostawczego wyszedł z tego cało.
Wcześniej nad osiedlem unosił się gęsty, czarny dym, widoczny z daleka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze