W środę we wczesnych godzinach rannych strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w pralni na Przedmieściu Świdnickim. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, pożar został już ugaszony.
Przed godz. 7 rano strażacy wyjechali do akcji gaszenia pożaru przy ul. Kolejowej 2 na Przedmieściu Świdnickim. Jak informuje nas dyżurny straży pożarnej ogień pojawił się w pralni. W budynku na szczęście nie było ludzi, nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Nie wiadomo na razie co było przyczyną pożaru i jakie są zniszczenia. Działania strażaków jeszcze trwają. Pożar został ugaszony, trwa oddymianie i przewietrzanie pomieszczenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze