W ubiegłą środę rano na zjeździe z obwodnicy Wrocławia w kierunku trasy S5 w stronę Wrocławia zderzyły się bus, ciężarówka i samochód osobowy. W sobotę ruszyła naprawa barier energochłonnych w tym miejscu.
60 km/h - z taką prędkością kierowcy mogą się dziś poruszać na węźle AOW Wrocław Północ w kierunku Warszawy, na łącznicy z rondem, na którym można zjechać na drogę S5 w stronę Poznania.
D godziny 15 drogowcy będą tam naprawiać bariery energochłonne, uszkodzone w czasie wypadku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze