Powiększa się korek na autostradowej obwodnicy Wrocławia. Kierowcy jadący od strony Warszawy w czwartek, 8 czerwca, zatrzymują się przed węzłem Wrocław Południe i zjazdem na autostradę A4 w stronę granicy z Niemcami.
Korek spowodowany jest zwiększającym się natężeniem ruchu. Zator ma około 4 km długości. Aby go ominąć, kierowcy nadjeżdżający autostradową obwodnicą Wrocławia powinni zjechać z A8 już na węźle Wrocław Lotnisko.
Ruch spowolniony jest także na A4 pomiędzy węzłami Wrocław Południe i Kąty Wrocławskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze