Przed godziną 11 na ulicy Boya-Żeleńskiego autobus MPK zderzył się z ciężarówką. Nie ma osób poszkodowanych.
Do stłuczki autobusu linii 118 z samochodem ciężarowym doszło w momencie, gdy autobus stał w zatoczce przy przystanku, na trasie w stronę ulicy Kasprowicza.
Kierowca ciężarówki wyjeżdżał ze stacji paliw i zahaczył o autobus tak, że rozbił szybę. Na szczęście pasażerom nic się nie stało. Autobus musiał zjechać z trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze