W czwartek, ok. godz. 8, przy skrzyżowaniu alei Karkonoskiej z ulicą Wiosenną, doszło do stłuczki tramwaju z autem osobowym.
W godzinach porannego szczytu osobowa skoda zderzyła się z tramwajem na alei Karkonoskiej między przystankami "Przyjaźni" i "Radio i telewizja".
Utrudnienia w ruchu po kolizji nie trwały długo - kierowca auta zjechał na pobocze, a tramwaj do zajezdni. Na miejscu interweniowała komisja wypadkowa MPK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze