Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na ul. Kościuszki we Wrocławiu. W wypadku jedna osoba została ranna. Są ogromne utrudnienia w ruchu.
Do wypadku doszło po godz. 7 w poniedziałek, 7 listopada, na ul. Kościuszki. Według wstępnych ustaleń samochód zjechał na drugi pas i uderzył w motocykl. Jedna z osób została ranna. Do wypadku doszło na wysokości starostwa powiatowego.
Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Droga jest zakorkowana, policja kieruje ruchem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze