Duże utrudnienia dla pasażerów wrocławskiego MPK. Przed godz. 15 na Podwalu wygięła się szyna tramwajowa. Do podobnej sytuacji doszło kilka tygodni temu.
Na miejscu są już służby MPK. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia na Podwalu. Korespondenci MPK przekazują, że tramwaj linii 31 jedzie objazdem przez Narodowe Forum Muzyki. Szczegóły wkrótce.
Przypominamy, że do wybrzuszenia szyny w tym samym miejscu doszło także pod koniec czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze