Na Dolnym Śląsku do godz. 17 najwięcej wyborców oddało głos w powiecie wrocławskim Wrocławiu i powiecie trzebnickim, najmniej - w powiatach górowskim, ząbkowickim i milickim. Wśród miast i gmin najwyższą frekwencję odnotowały Czernica, Długołęka i Wisznia Mała, a najniższą - gminy Wojcieszów, Międzybórz i Jemielno. Tak wynika z oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej.
W najbliższych okolicach Wrocławia w gminie Czernica do godz. 17 głosowało 57,98% wyborców, w gminie Długołęka - 56,49%, w gminie Kobierzyce - 54,29%, w gminie Żórawina - 53,06%, w Kątach Wrocławskich - 52,98%, w Siechnicach - 55,41%, a w Wiszni Małej - 55,70%.
W skali całego Dolnego Śląska do godz. 17 frekwencja wyniosła 48,91%. Oto frekwencja w poszczególnych powiatach:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze