W sobotę we Wrocławiu odbył się turniej Srebrnego Kasku, w którym wzięło udział osiemnastu zawodników. Faworytem z pewnością był Maciej Janowski, wychowanek Betardu Sparty Wrocław, który nie zawiódł wrocławskiej publiczności i zdobywając komplet punktów bez problemu wygrał zawody.
Turniej rozpoczął się punktualnie o godzinie siedemnastej. Frekwencja kibiców była przerażającoChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze