Tuż po godzinie 10 na przystanku Peronowa w pobliżu Dworca PKP we Wrocławiu tramwaj MPK zderzył się z autobusem. Obecnie na miejscu pracują służby, tramwaje jeżdżą objazdami.
W stłuczce udział wziął tramwaj linii 9 i autobus linii 146. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia, oprócz uszkodzeń obu pojazdów, nikt nie ucierpiał. - Tramwaje linii 8 i 9 zostały skierowane objazdami - podał Mikołaj Czerwiński, rzecznik MPK. Jak doszło do tego zdarzenia? Czytelnicy informują, że tramwaj zatrzymał się za przystankiem, następnie zaczął cofać i uderzył w stojący za nim autobus - dowiadujemy się.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze