Niespodzianki (na szczęście) nie było. Śląsk znów wygrywa na wyjeździe, odnotowuje kolejną wygraną 3:0 w Pucharze Polski i melduje się w 1/8 finału tych rozgrywek. Wrocławianie we wtorek pewnie pokonali w Bytowiu Bytovię, a bohaterem spotkania był Damian Gąska, który strzelił dwa gole.
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław 0:3 (0:2)
Bramki: Gąska 38, 82, Oszmaniec 43 (s)
Bytovia: Oszmaniec - Kuzdra, Wróbel, Dampc, Witkowski, Jakóbowski, Duda (46 Kuzimski), Wolski (73 Chodyna), Letniowski, Hebel (60 Burkhardt), Jaroch.
Śląsk: Wrąbel - Broź, Tarasovs, Golla, Cholewiak, Farshad (58 Radecki), Augusto, Pałaszewski, Gąska, Pich (80 Celeban), Piech (77 Robak).
czerwona kartka: Tarasovs (Śląsk, 75, za faul).
sędzia: Artur Aluszyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze