Reklama

Zaatakowała męża nożem i kuflem. Odpowie z próbę zabójstwa

12/11/2024 14:54

Wrocławianka Magdalena W. zaatakowała i raniła nożem swojego męża, następnie uderzyła go w głowę w okolicy oka kuflem z grubego szkła. Prokuratura uznała, że w ten sposób usiłowała dokonać jego zabójstwa. 

Do zdarzenia doszło na terenie dawnej dzielnicy Psie Pole 18 sierpnia tego roku. Teraz sprawa znajdzie finał w sądzie.


Napadnięty mężczyzna bronił się i udzielono mu szybko pomocy medycznej. To uchroniło go przed śmiercią.


Magdalena W. nie przyznała się do popełnienia zarzucanego  jej czynu wskazując, że jedynie broniła się, gdyż mąż miał ją dusić. Ta okoliczność nie została jednak potwierdzona w toku śledztwa.


Prokurator z Psiego Pola skierował do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Kobieta od chwili zatrzymania przebywa cały czas  w areszcie. Grozi jej co najmniej 10 lat więzienia a nawet dożywocie. 


lu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości