Reklama

Zaginął pan Józef. Wsiadł do tramwaju na pl. Orląt Lwowskich. Co stało się potem?

28/09/2023 19:50

We Wrocławiu trwają poszukiwania 85-letniego Józefa Salamona. Mężczyzna wczoraj, 27 września wsiadł do tramwaju na pl. Orląt Lwowskich i nie wiadomo, co się z nim potem stało. 

Zaginiony 27 września na Pl. Orląt Lwowskich we Wrocławiu wsiadł w tramwaj linii 22 i odjechał w kierunku Dworca Głównego PKP. Ostatni raz mężczyzna był widziany na przystanku tramwajowym przy skrzyżowaniu ul. Ślężnej i Kamiennej w dniu zaginięcia koło godz. 10.00.


Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w brązowy polar, granatowe spodnie oraz czarne sportowe buty. Na lewym nadgarstku miał zegarek ze skórzanym paskiem. Józef Salamon ma 85 lat i 165 cm wzrostu, włosy koloru siwego, piwne oczy oraz szczupłą budowę ciała. Zaginiony choruje na demencję oraz cukrzycę.

Reklama

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, policja prosi o przekazanie ich dyżurnemu Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna pod nr tel.: 47 871 43 80, bądź najbliższej jednostce Policji.


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości