Reklama

Zmarła druga ofiara tragicznego wypadku na A4. Kierowcy postawiono zarzuty

02/03/2019 15:17

W szpitalu zmarła druga ofiara tragicznego wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na autostradzie A4, w rejonie skrzyżowania z obwodnicą miejską. Przesłuchiwany w tej sprawie 29-letni kierowca usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.  

– Do prokuratury doprowadzony został 29-letni Dawid G., kierowca samochodu marki BMW. Prokurator przedstawił mu zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym – mówi Małgorzata Klaus z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.– Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze wolnościowym w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 50 tys. złotych – dodaje Klaus. Mężczyzna nie odniósł w tym wypadku poważniejszych obrażeń.


– 29-letniego mieszkaniec województwa Opolskiego, który kierował BMM, był trzeźwy, ale zgodnie z procedurą po wypadku pobrano mu krew do dalszych badań – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.

Reklama

ŚMIERTELNY WYPADEK NA AUTOSTRADZIE A4. W AUCIE SPŁONĘŁA KOBIETA


Przypominamy, że w środę pod wiaduktem, którym przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia doszło do zderzenia czterech pojazdów, po którym jeden z nich stanął w płomieniach. Podróżująca nim kobieta zmarła na miejscu.


Po przesłuchaniu podejrzanego, Dawida G. do prokuratury dotarła informacja, że w szpitalu zmarła kolejna ofiara tego wypadku – kierowca, którego w ciężkim stanie i z poparzeniami trzeciego stopnia przewieziono do szpitala.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości