W środę wieczorem Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta wprowadzi zmianę w organizacji ruchu na ul. Kołłątaja. Ma to związek z planowanymi pracami na sieci kanalizacyjnej.
W środę, 14 sierpnia, od godz. 20 na ul. Kołłątaja 1-6 zostanie wprowadzony ruch zastępczy. W związku z tym tymczasowo zajęte zostaną dwa pasy ruchu w kierunku dworca i ruch będzie odbywał się po torowisku.
Organizacja ruchu zostanie przywrócona w poniedziałek, 19 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze