Reklama

Znów można skasować punkty karne. We Wrocławiu tłum chętnych

26/09/2023 13:19

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się we Wrocławiu wznowione w tym miesiącu szkolenia, które pozwalają kierowcom skasować punkty karne. Tylko w najbliższą sobotę we Wrocławiu jednocześnie będą prowadzone cztery takie szkolenia, a w każdym z nich weźmie udział 15 osób.

Szkolenie pozwala na skasowanie 6 punktów karnych. Można w nim wziąć udział tylko raz na pół roku. Taka przyjemność kosztuje 850 złotych. 


Szkolenie składa się z dwóch części - pierwsza to ćwiczenie praktyczne na placu manewrowym. Kierowcy muszą pokazać, że potrafią zapanować nad samochodem podczas awaryjnego hamowania z prędkości 30 i 50 km/h. Potem posiadacze punktów karnych przenoszą się do sal lekcyjnych, gdzie czeka ich 8 godzin zajęć teoretycznych. Szkolenie nie kończy się żadnym egzaminem. Każdy jego uczestnik dostaje dokument, na podstawie którego z jego konta zniknie 6 najstarszych punktów karnych. Ci, którzy mają na koncie 24 punkty i więcej nie mogą brać udziału w szkoleniu.

Reklama

We Wrocławiu szkolenia pozwalające skasować punkty karne odbywają się w Dolnośląskim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Łagiewnickiej.


Jak wygląda szkolenie i jak się zapisać? Szczegółowe informacje i wniosek dostępne są tutaj (kliknij)


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości