Autobusy linii 144 przez kilkanaście minut kursowały objazdem. Powodem zmian był źle zaparkowany samochód, który uniemożliwił przemieszczanie się ul. Zielińskiego.
Do ok. 14:30 linia 144 kursowała przez Swobodną, Powstańców Śląskich i Wielką.
To dziś niepierwsze utrudnienia w tym rejonie miasta. Rano przez awarię jednego z autobusów utrudniony był przejazd w rejonie z Piłsudskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze