23/06/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę - 22 czerwca - rozpoczęły się remonty torowisk w dwóch ważnych miejscach we Wrocławiu. Robotnicy rozpoczęli prace przy ulicy Ślężnej - na wysokości skrzyżowania z ulicą Sanocką - oraz na ulicy Grabiszyńskiej przy placu Legionów.
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski
Autor: Paweł Prochowski