Reklama

Awaria torowiska w centrum

03/12/2019 16:30

Przez blisko dwie godziny nie było przejazdu dla tramwajów przez skrzyżowanie ulic Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej. Torowisko w tym miejscu wymagało pilnej naprawy.

Tramwaje linii 3, jadące w kierunku Księża Małego, tramwaje linii 4 i 10, jadące w stronę Biskupin, "piętnastka" do Parku Południowego, 23 do Kromera i 33 do Sępolna kursoały objazdami przez ulice Krupniczą, Podwale i Teatralną.


Z uwagi na awarię pojazdy MPK notowały spore opóźnienia na trasie. Problemy z dojazdem w kierunku centrum mieli m.in. podróżni jadący od strony Legnickiej.


MPK poinformowało, że przed godz. 18:00 udało się awarię usunąc i tramwaje wróciły na swoje trasy.



mgo, bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości