Reklama

Fałszywy alarm bombowy na Dworcu Głównym, sprawca zatrzymany

05/11/2019 13:46

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o wszczęcie fałszywego alarmu bombowego na Dworcu Głównym PKP. Mężczyzna był nietrzeźwy i tłumaczył, że zrobił to na złość swojej dziewczynie.

– W poniedziałek, 4 listopada, .ok. godz. 6 rano dyżurny Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu odebrał anonimowy telefon z informacją, że na Dworcu Głównym PKP miał zostać podłożony ładunek wybuchowy – mówi asp. szt. Monika Kaleta. Policjanci, przy współpracy ze Strażą Ochrony Kolei, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym, sprawdzali teren dworca i okolicznych posesji.


– Dokładnie przejrzane zostały wszelkie zakamarki dworca kolejowego, parking podziemny, perony, ciągi komunikacyjne. Na szczęście alarm okazał się fałszywy – wyjaśnia Kaleta. I dodaje, że udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o wszczęcie fałszywego alarmu. – Był nietrzeźwy i tłumaczył, że zrobił to na złość swojej dziewczynie, z którą rano się pokłócił i nie chciał, by ta pojechała do domu. Teraz za swój czyn odpowie karnie – powiedziała Kaleta.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości