Do wypadku doszło, gdy autobus czekał na wjechanie na przystanek przy ul. Hubskiej.
***AKTUALIZACJA, godz. 8.55***
Wrocławskie MPK poinformowało o przywróceniu ruchu tramwajów przez ul. Hubską.
***
Do zderzenia dwóch pojazdów komunikacji miejskiej doszło kilka minut przed godz. 8 w piątek, 18 listopada na ul. Hubskiej. Jak informują świadkowie zdarzenia tramwaj linii 16 wjechał w tył autobusu 125 czekającego przed przystankiem. W wyniku uderzenia jedna z pasażerek została lekko potłuczona.
Ulica Hubska w stronę wyjazdu z miasta korkuje się. Zator jest od przystanku koło Glinianej do skrzyżowania Hubskiej z Pułaskiego. Tramwaje nie jeżdżą Hubską w stronę Tarnogaju. Tramwaje linii 16 w tym kierunku jeżdżą objazdem od ul. Pułaskiego przez Małachowskiego, Peronową, Glinianą do ul. Hubskiej.
MPK o zdarzeniu nie powiadomiło policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze