We wtorek, 29 października, ok. godz. 15 funkcjonariusze Straży Granicznej ewakuowali ok. 200 osób z ogólnodostępnego terminala wrocławskiego lotniska. Podobna sytuacja miała miejsce dzień wcześniej – wtedy ewakuowano ponad 400 osób.
Jak informuje asp. szt. Łukasz Dutkowiak, pozostawioną przed lotniskiem torbę zauważyli turyści, którzy zawiadomili o tym Straż Graniczną i policję. – Na czas sprawdzania torby ewakuowano z lotniska 200 osób. Po jej sprawdzeniu wszystko wróciło do normy – informuje Dutkowiak.
Ze względu na związaną z ewakuacją akcją policji autobusy linii 106 i 129 zawracały na Rondzie 4 Czerwca 1989 r.
Podobna sytuacja miała miejsce dzień wcześniej. Około godz. 17.30, funkcjonariusze Straży Granicznej ewakuowali ponad 400 osób z ogólnodostępnego terminala wrocławskiego lotniska. Powodem był pozostawiony przez podróżnego plecak.
CZYTAJ TEŻ: PONAD 400 OSÓB EWAKUOWANYCH Z LOTNISKA
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze