Reklama

Kolejne miejsca parkingowe stały się płatne

18/02/2020 13:07

Kierowcy muszą płacić za parkowanie na kolejnej wrocławskiej ulicy. Od poniedziałku nie można już bezpłatnie parkować aut na 9 miejscach postojowych przy ulicy Dąbrowskiego.

Od poniedziałku 17 lutego miejsca postojowe do parkowania skośnego na jezdni wzdłuż budynku nr 27-31 są miejscami płatnymi (u zbiegu z ul. Kościuszki).


Kierowcy zostawiając tam swoje samochody, mogą uiścić opłatę m.in. w parkomacie ustawionym w pobliżu wejścia do bramy nr 27.


ZOBACZ TEŻ: Będzie dodatkowe przejście dla pieszych i sygnalizacja na Legnickiej


Miejsca parkingowe na ul. Dąbrowskiego znajdują się w strefie C oraz podstrefie nr VII. Za pierwszą godzinę zapłacimy tam 2 złote, za kolejne odpowiednio 2,10 zł, 2,20 zł i 2 zł od czwartej wzwyż. Mieszkańcy mogą skorzystać z miesięcznych abonamentów: 10 zł za pierwszy samochód, 20 zł za drugi i 100 zł za trzeci parkowany pojazd. Możliwe jest też wykupienie abonamentu „P” (dla niezameldowanych w strefie) w cenie 160 zł za miesiąc.

Reklama


 


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości