Kierowcy muszą płacić za parkowanie na kolejnej wrocławskiej ulicy. Od poniedziałku nie można już bezpłatnie parkować aut na 9 miejscach postojowych przy ulicy Dąbrowskiego.
Od poniedziałku 17 lutego miejsca postojowe do parkowania skośnego na jezdni wzdłuż budynku nr 27-31 są miejscami płatnymi (u zbiegu z ul. Kościuszki).
Kierowcy zostawiając tam swoje samochody, mogą uiścić opłatę m.in. w parkomacie ustawionym w pobliżu wejścia do bramy nr 27.
ZOBACZ TEŻ: Będzie dodatkowe przejście dla pieszych i sygnalizacja na Legnickiej
Miejsca parkingowe na ul. Dąbrowskiego znajdują się w strefie C oraz podstrefie nr VII. Za pierwszą godzinę zapłacimy tam 2 złote, za kolejne odpowiednio 2,10 zł, 2,20 zł i 2 zł od czwartej wzwyż. Mieszkańcy mogą skorzystać z miesięcznych abonamentów: 10 zł za pierwszy samochód, 20 zł za drugi i 100 zł za trzeci parkowany pojazd. Możliwe jest też wykupienie abonamentu „P” (dla niezameldowanych w strefie) w cenie 160 zł za miesiąc.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze