Reklama

Kolejne zgony przy Koszarowej. Wśród ofiar kobieta, która pokonała koronawirusa

24/04/2020 13:29

Przykre wieści ze szpitala przy ul. Koszarowej, gdzie leczeni są pacjenci zakażeni koronawirusem. W piątek władze szpitala poinformowały o zgonie dwójki pacjentów, w tym jednej kobiety, która w ostatnim czasie przeszła zakażenie.

Zmarli pacjenci to osoby w wieku starszym, które po zakażeniu trafiły na oddział intensywnej terapii.


73-letnia kobieta trafiła do szpitala im. J. Gromkowskiego 24 dni temu i miała potwierdzenie zakażenia koronawirusem, jednak ostatnie testy wykazywały u niej wynik negatywny. Niestety ze względu na stan zdrowia, musiała pozostać na OIOM-ie.


Drugą ofiarą śmiertelną jest 78-letni mężczyzna, który w szpitalu przebywał od 19 dni.


Według najświeższych danych wojewody dolnośląskiego, obecnie na terenie naszego województwa zanotowano już 1221 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W całej Polsce chorych na COVID-19 jest już ponad 10 tys. osób.


bas, mgo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości