W poniedziałek, tuż przed godz. 6.15, na obwodnicy miejskiej zderzyły się trzy pojazdy. Korek w stronę Kudowy miał kilka kilometrów długości.
Do porannej kolizji na AOW doszło na odcinku między Stadionem Wrocław i mostem Rędzińskim, na jezdni w kierunku Kudowy.
Zablokowany w tym miejscu był prawy pas obwodnicy, a kierowcy korzystali ze środowego i lewego. Niestety, poranny szczyt ruchu spowodował, że tworzyły się tu duże korki.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w zderzeniu trzech aut nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Utrudnienia usunięto ok. godz. 8.20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze