Już dzisiaj, 29 października swoje podwoje otwierają dwa wrocławskie lodowiska. Miłośnicy ślizgania jeszcze w tym tygodniu będą mogli skorzystać z krytych obiektów przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej.
Lodowisko przy ulicy Spiskiej będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 22:00, a w weekendy już od 8:00 (z godzinnymi przerwami na czyszczenie lodu o 12:00, 16:00 i 19:00). Za godzinę ślizgania w tygodniu zapłacimy 10 zł (8 zł – bilet ulgowy), w weekendy 11-13 zł. Podczas „rodzinnego ślizgania” w poniedziałki wstęp na lodowisko będzie kosztował 7 zł (nie dotyczy dni świątecznych i ferii).
Lodowisko przy Hali Orbita w tygodniu czynne będzie w godzinach 17:00 – 21:00, a w weekendy 8:00 – 21:00. Czyszczenie lodu ma się odbywać codziennie między godzinami 16:00 a 17:00. Przed przyjściem warto jednak sprawdzić, czy tafla nie będzie zarezerwowana przez szkółki łyżwiarskie. Koszt biletu to 8-10 zł w tygodniu oraz 11-13 zł w weekendy. Podobnie jak na Spiskiej w „zwykłe” poniedziałki za godzinę jazdy zapłacimy tylko 7 zł.
W połowie listopada otwarte ma zostać też odkryte lodowisko przy Zespole Szkół nr 14 (ul. Brücknera). Nie ma jeszcze oficjalnego terminu otwarcia ślizgawki na Pergoli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze