Reklama

Otwierają wrocławskie lodowiska (GODZINY OTWARCIA, CENNIK)

24/10/2016 11:11

Już dzisiaj, 29 października swoje podwoje otwierają dwa wrocławskie lodowiska. Miłośnicy ślizgania jeszcze w tym tygodniu będą mogli skorzystać z krytych obiektów przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej.

Lodowisko przy ulicy Spiskiej będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 22:00, a w weekendy już od 8:00 (z godzinnymi przerwami na czyszczenie lodu o 12:00, 16:00 i 19:00). Za godzinę ślizgania w tygodniu zapłacimy 10 zł (8 zł – bilet ulgowy), w weekendy 11-13 zł. Podczas „rodzinnego ślizgania” w poniedziałki wstęp na lodowisko będzie kosztował 7 zł (nie dotyczy dni świątecznych i ferii).


Lodowisko przy Hali Orbita w tygodniu czynne będzie w godzinach 17:00 – 21:00, a w weekendy 8:00 – 21:00. Czyszczenie lodu ma się odbywać codziennie między godzinami 16:00 a 17:00. Przed przyjściem warto jednak sprawdzić, czy tafla nie będzie zarezerwowana przez szkółki łyżwiarskie. Koszt biletu to 8-10 zł w tygodniu oraz 11-13 zł w weekendy. Podobnie jak na Spiskiej w „zwykłe” poniedziałki za godzinę jazdy zapłacimy tylko 7 zł.

Reklama

W połowie listopada otwarte ma zostać też odkryte lodowisko przy Zespole Szkół nr 14 (ul. Brücknera). Nie ma jeszcze oficjalnego terminu otwarcia ślizgawki na Pergoli.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości