Reklama

Potrącenie pieszej na Powstańców Śląskich

17/01/2020 10:43

W piątek rano, około godz. 10, na ulicy Powstańców Śląskich 59-letnia kobieta została potrącona przez tramwaj. Na miejscu były spore utrudnienia w ruchu tramwajów, kursowała komunikacja zastępcza.

59-letnia kobieta została potrącona przez tramwaj linii 7. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych.


Piesza w stanie niezagrażającym jej życiu została przewieziona do szpitala. Jak relacjonują świadkowie, potrącona kobieta była przytomna.


Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia.


W wyniku tego wypadku tramwaje linii 2, 6, 7, 17, 20 i 24 kursowały objazdem przez al. Hallera i Grabiszyńską. Autobusy linii A i D na ul. Powstańców Śląskich zatrzymywały się dodatkowo na wysokości przystanków tramwajowych. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Hallera - Arkady.

Reklama

Ruch został już przywrócony.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości