Ruch w stronę granicy był mocno utrudniony podczas pożaru samochodu osobowego.
***AKTUALIZACJA, godz. 15.20***
Ledwo został ugaszony samochód na 139 kilometrze autostrady na jezdni w stronę Zgorzelca, a niemal w tym samym miejscu (138 kilometr), lecz na jezdni w kierunku Wrocławia, jest kolejne zdarzenie. Tym razem zepsuty bus blokuje lewy pas ruchu. Samochody mogą przejeżdżać pasem prawym. Na drodze powstaje zator.
***
Do pożaru samochodu doszło w niedzielę, 21 maja, około godz. 14.30. Samochód stanął w płomieniach blokując prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Zgorzelca. Do zdarzenia doszło za węzłem Pietrzykowice (139 kilometr drogi). Droga w miejscu wypadku była przejezdna tylko jednym pasem, więc powstał duży korek. Strażacy informują, że po godz. 15 droga jest już normalnie przejezdna. Mimo tego na autostradzie nadal utrzymuje się gigantyczny korek zaczynający się przed węzłem Pietrzykowice i ciągnący się aż za węzeł Kąty Wrocławskie. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze