Reklama

Rewitalizacja linii kolejowej z Wrocławia do Jelcza-Laskowic. Jest przetarg

15/09/2018 10:26

Gmina Wrocław ogłosiła przetarg na rewitalizację linii kolejowej nr 292 na terenie miasta. Docelowo połączy ona stacje Wrocław Sołtysowice i Jelcz Miłoszyce.

Celem inwestycji jest przywrócenie przewozów pasażerskich na linii 292, na terenie tzw. Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalności. Wrocławskie Inwestycje szukają teraz wykonawcy tego zadania. 


Obejmie ono zaprojektowanie i budowę infrastruktury w rejonie istniejących i nowych przystanków kolejowych, zlokalizowanych między 0,4 i 21,4 kilometrem tej trasy. Przy stacji Wrocław Łany ma powstać droga dojazdowa, a przy Wrocław Wojnów - parking i chodnik.


Wybrana firma na wywiązanie się ze zlecenia będzie miała 10 miesięcy. WI czekają na oferty do 1 października.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości