W środę, po godz. 15, przed mostem Osobowickim przejazd tramwajom zablokowało auto, które utknęło na torowisko. Miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów, kursowała komunikacja zastępcza.
Z powodu blokady torowiska przez samochód tramwaje linii 14 i 24 kursowały objazdem przez ul. Bałtycką i Żmigrodzką do pętli Poświętne. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji pl. Staszica – Osobowice. Utrudnienia zakończyły się i tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze