Reklama

Śląsk wygrał z Górnikiem. Tak świętowali nasi piłkarze [WIDEO]

22/02/2020 00:35

Zobaczcie, jak piłkarze wrocławskiego Śląska cieszą się w szatni po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze. To pierwsza wygrana wrocławian od pięciu spotkań.  

Dwa gole w sześć minut i pewna kontrola boiskowych wydarzeń. Taki oto piłkarski przepis pozwolił Śląskowi Wrocław pokonać na własnym boisku Górnik Zabrze 2:1.


Już w 3. minucie Śląsk serią podań rozpracował defensywę zabrzan, a akcję precyzyjnym strzałem w dolny róg bramki wykończył Dino Stiglec. Warto zaznaczyć, że Chorwat uczynił to swoją słabszą, prawą, nogą.

Górnik nie zdążył wyjść z szoku, a wrocławianie zadali im kolejny cios. W 6. minucie Przemysław Płacheta przedarł się lewą stroną boiska i dograł piłkę w pole karne. Tam Filip Raicević ubiegł obrońcę rywali i pokonał bezradnego Martina Chudego, zdobywając premierowego gola w PKO Ekstraklasie.

Reklama

Zobaczcie, jak piłkarze wrocławskiego Śląska cieszą się w szatni po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze.



 


bk, mh

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości