Reklama

Śląsk przeprasza kibiców. Bilety na kolejny mecz za złotówkę

05/11/2018 14:21

W sobotę Śląsk Wrocław przegrał z Wisłą Płock 0:3, a oprócz fatalnego wyniku martwić może jeszcze bardzo słaby styl zespołu Tadeusza Pawłowskiego. Klub nałożył już na zawodników kary, a dla kibiców oglądających to "widowisko" na żywo zaproponowano wejściówki na kolejny mecz za symboliczną złotówkę.

- W związku z rezultatem i stylem porażki Śląska Wrocław w meczu z Wisłą Płock, zarząd klubu postanawia zmniejszyć listopadowe wynagrodzenia zawodników I drużyny WKS Śląsk Wrocław. Kara została przez drużynę przyjęta - czytamy w oświadczeniu klubu. Władze WKS-u zadecydowały także, że kibice oglądający starcie z Wisłą na żywo, mogą nabyć wejściówkę na najbliższe spotkanie rozgrywane we Wrocławiu (17. kolejka z Lechią Gdańsk, weekend 1-2 grudnia) za złotówkę na trybuny A, B, C i D. Posiadacze karnetów obecni na meczu, będą mogli kupić bilet dla osoby towarzyszącej także za złotówkę.


O jakiej karze finansowej dla piłkarzy mowa? Wszystko zależy od tego, ilu kibiców zdecyduje się na zakup biletu za złotówkę.

Reklama

Co ważne, cel zespołu pozostaje ten sam - awans do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Zarząd klubu i dyrektor sportowy zweryfikują możliwość realizacji tego zadania dopiero po 20. kolejce ligi, czyli w przerwie zimowej. Nieoficjalnie się mówi, że jeśli Śląsk nie znajdzie się w ósemce lub choćby nie będzie blisko, to zdymisjonowany zostanie cały sztab szkoleniowy.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości