W piątek, po godz. 15, na rondzie Reagana wykoleił się tramwaj. Do czasu usunięcia utrudnień tramwaje kursowały objazdem.
Z powodu wykolejenia tramwaje linii 0L, 4, 16 i 33 kursowały objazdem przez most Pokoju i Szczytnicką. Pojazdy linii 0P skierowano do pętli zoo.
Po godz. 16 MPK poinformowało, że tramwaje linii 4 i 16 skierowano objazdem przez Wyszyńskiego, Sienkiewicza i Piastowską.
Ruch został już przywrócony. Tramwaje wróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze