Reklama

Straż miejska odholowała 11 aut w ciągu jednego dnia

05/03/2020 10:13

Strażnicy miejscy interweniowali na ulicy Sikorskiego w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz zatrzymywania się. W ciągu jednego dnia odholowanych na lawecie zostało jedenaście samochodów, a dwóch kierowców ukarano mandatami.

W środę, 4 marca, po otrzymaniu zgłoszenia od mieszkańców i aktywistów miejskich z Akcji Miasto, strażnicy miejscy interweniowali przy ulicy Sikorskiego, gdzie obowiązuje znak drogowy zakazu zatrzymywania się B-36. Znajduje się tam też tablica T-24 (odholowanie pojazdu).


Tego dnia do przepisów nie zastosowało się na tej ulicy trzynastu kierowców. W wyniku działań strażników miejskich na lawecie odholowanych zostało 11 samochodów, a dwaj kierowcy, którzy zgłosili się przed odholowaniem ich aut, zostali ukarani mandatami.

Reklama

Jak zapowiada straż miejska, działania kontrole w tym miejscu będą kontynuowane.  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości