Wrocławscy policjanci poszukują kierowcy osobowej mazdy, którzy w środę rano na ulicy Klecińskiej wjechała w kilka stojących w korku samochodów. Do zdarzenia doszło przed godziną 9:00. Sprawca kolizji zbiegł z miejsca zdarzenia.
– Auto najpierw najechało na kilka pojazdów stojących w korku, a następnie nie zatrzymało się i kontynuowało jazdę – relacjonuje st. sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że auto sprawcy zdarzenia stoi porzucone w okolicy pobliskich ogródków działkowych. Obecnie mundurowi ustalają, kto siedział za kierownicą mazdy.
Na razie policja nie ma informacji o tym, gdzie może przebywać sprawca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze