Reklama

W nocy zmarło dwóch pacjentów z Koszarowej

25/03/2020 09:10

Nie żyje dwóch pacjentów, którzy przebywali na oddziałach zakaźnych szpitala przy ul. Koszarowej. Jeden to mężczyzna, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Drugą osobą jest 71-latek, który niedawno trafił do szpitala i jeszcze nie jego wyników na COVID-19.

W nocy z wtorku na środę zmarło dwóch pacjentów. Z informacji przekazanych przez wojewodę dolnośląskiego Jarosława Obremskiego zmarły mężczyzna miał 41 lat, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem.


Kolejna zmarła osoba to 71-letni mężczyzna. Niedawno trafił on do szpitala z podejrzeniem zakażenia koronarirusem. Zostały mu wykonane testy na, jednak nie ma jeszcze wyników potwierdzających, czy był on faktycznie zakażony.


ZOBACZ TEŻ: Koronawirus w szpitalu przy Grabiszyńskiej. 22 osoby zakażone

Reklama

Łącznie w szpitalu przy ul. Koszarowej przebywa 65 pacjentów, w tym 25 z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem. Według aktualnych danych wojewody w sumie na terenie Dolnego Śląska zanotowano 134 zakażenia, w tym 4 przypadki śmiertelne.


bas, mgo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości