Wrocławscy strażnicy miejscy ukarali mandatem mieszkankę, która dokarmiała gołębie na podwórku przy Rynku. Wszystko wskazuje na to, że robiła to nie pierwszy raz.
Na jednym z podwórek w okolicy Rynku 58-letnia kobieta wysypywała z pełnej reklamówki resztki jedzenia. Zauważył ją operator miejskiego monitoringu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze