Po zderzeniu dwóch aut na autostradzie A4 tworzą się korki.
Do wypadku doszło w niedzielę, 21 maja, po godz. 13. Dwa samochody osobowe zderzyły się na jezdni w kierunku Zgorzelca w pobliżu węzła Mikołajowice (100 kilometr drogi). W wyniku zderzenia nikt nie został ranny. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zablokowany jest przejazd prawym pasem. Ruch odbywa się pasem lewym, co wraz z dużą ilością aut na autostradzie powoduje powstawanie korków. Zator do miejsca wypadku tworzy się zaraz za węzłem Budziszów Wielki. Jednak część kierowców decyduje się zjechać z A4 na tym węźle, co powoduje powstanie korka także przed Budziszowem. Ci zatem, którzy są zdecydowani, aby korek omijać, powinni zjechać z autostrady już na węźle Jarosław.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze