W poniedziałek po południu doszło do awarii, w której wyników zablokowane zostało torowisko tramwajowe w kierunku Leśnicy. MPK już uruchomiło linię autobusową „za tramwaj” z pętli na Pilczycach.
Do awarii doszło po godzinie 15:00. Do czasu usunięcia usterki tramwaje linii 3, 10, 20 będą kurować tylko do Pilczyc. Na trasie Pilczyce – Leśnica pasażerowie mogą skorzystać z połączenia autobusowego „za tramwaj”.
Przypomnijmy, że po dzisiejszej awarii trakcji tramwaje nie jeżdżą też na Kowale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze