Reklama

Bliscy pożegnali Joannę, która zginęła pod kołami tramwaju. "To niewyobrażalna tragedia"

08/04/2024 13:49

Bliscy, a także koledzy i koleżanki ze szkolnej ławki pożegnali dziś siedemnastoletnią Joannę, która pod koniec marca zginęła potrącona przez tramwaj na Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Uroczystości pogrzebowe odbyły się na cmentarzu komunalnym na Osobowicach.

W pogrzebie uczestniczył też prezes MPK we Wrocławiu Witold Woźny. Niemal wszyscy żałobnicy mieli ze sobą białe róże.  - To niewyobrażalna tragedia - mówił nam obecny na miejscu ojciec jednej z koleżanek zmarłej Joanny. - Ona tamtędy przechodziła niemal codziennie, to była jej droga do szkoły - mówił. - Nie chcę wiedzieć, co przeżywają rodzice, była ich jedyną córką - usłyszeliśmy.


Czytaj także: Wrocław: Wypadek na Powstańców. Nastolatka zginęła pod kołami tramwaju


Przypomnijmy - do wypadku doszło popołudniu 27 marca na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Powstańców Śląskich. Jadący w stronę al. Wiśniowej tramwaj linii 7 śmiertelnie potrącił Joannę, która przechodziła tamtędy na zielonym świetle. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura, która nadal nie ujawnia szczegółów tej tragedii. 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości