W najbliższą niedzielę - 11 sierpnia - na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych organizowany jest 8. dzień wyścigowy sezonu 2019. Tym razem jeźdźcy będą rywalizować zarówno na dystansach płaskich, jak i w gonitwach z płotami oraz z przeszkodami. Aby wrocławianom i przyjezdnym zapewnić dobry dojazd, miasto zdecydowało o częstszych kursach linii 113.
W związku z planowanymi zawodami wyścigów konnych "Dzień Zamków i Pałaców" na torze "Partynice", w niedzielę, 11 sierpnia, zostanie wprowadzony specjalny rozkład jazdy dla autobusów linii 113.
CZYTAJ TEŻ: NA PARTYNICE WRACAJĄ GONITWY Z PRZESZKODAMI
Autobusy linii 113 będą w ten dzień kursowały co około 30 minut w godzinach 5-13.30, co około 15 minut w godzinach 13.30-19.30 (obecnie co 30 minut) oraz co około 30 minut w godzinach 19.30-23.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze